Graag nodigen wij u uit voor deelname aan de finale Schoolvoetbalvoetbal 2024 op 7 Juni in Maartensdijk.

Waar wordt er gespeeld?

Sport Vereniging Maartensdijk, Sportpark van Eck, Dierenriem 4, 3738 TR Maartensdijk

Informatie algemeen:

Bij SVM graag betalen via de pin. Scholen/teams worden verwacht zich te melden tussen 09.00 en 09.30 uur. Opening toernooi om 09.50 uur. Einde toernooi is verwacht rond 14.30 uur. Scholen dienen tevens een wedstrijdbal mee te nemen !

Wij zorgen voor scheidsrechters.

SPELREGELS: bij 7×7:

  • Team bestaat uit een keeper en 6 veldspelers
  • Minimumaantal spelers is 5 inclusief keeper
  • Er mag doorlopend gewisseld worden
  • Er wordt gespeeld op een half veld met pupillen doeltjes
  • Het eerstgenoemde team trapt af en draagt indien nodig hesjes
  • Begin en eind van iedere wedstrijd wordt centraal aangegeven door de organisatie
  • Wordt er gescoord in het eindsignaal dan telt dit doelpunt
  • Een voor het aangegeven eindsignaal gegeven penalty wordt altijd nog genomen.
  • Buitenspel is niet van toepassing bij 7×7!
  • Penalty: de afstand is 8 meter van de doellijn
  • Bij vrije trappen is de minimale afstand 7 meter
  • Hoekschoppen worden vanaf de hoekpunten genomen
  • Bal over de zijlijn altijd nemen met inpassen of schieten. Het is toegestaan om direct te scoren.
  • Het maken van slidings of tackles is niet toegestaan
  • Gelijke stand in de poule:

1.doelsaldo. Indien gelijk, dan: 2.het aantal gescoorde doelpunten. Indien wederom gelijk dan: zal loting door de toerleiding de beslissing moeten brengen. In gevallen waar dit reglement niet voorziet, beslist de toernooileiding.

Pouleindelingen:

7 TEAMS IN EEN HALVE COMPETITIE OP VELD 5                (MO/MB)    UITSLAG

10.00-10.12 uur:   Limes                       – Pro 33                                                       –

10.15-10.27 uur:   LMC Centrum         – Waterland (MB)                         –

10.30-10.42 uur:   limes                               – Waterland (MO)                              –

10.45-10.57 uur:   Almere (MB)          – Limes                                                         –

11.00-11.12 uur:   Pro 33                             – Prakticon                                                  –

11.15-11.27 uur:   Limes                              – Waterland (MB)                               –

11.30-11.42 uur:   Prakticon                 – Limes                                                        –

11.45-12.15 uur:   P A U Z E

12.15-12.27 uur:   Pro 33                            – LMC Centrum                               –

12.30-12.42 uur:   Prakticon                 – Waterland (MB)                         –

12.45-12.57 uur:   Waterland (MB)    – Pro 33                                                  –

13.00-13.12 uur:   Waterland (MO)   – LMC Centrum                              –

E I N D E   

Er zijn 2 teams MB in in deze combi-competitie.

De nummer 1 (MB) wint de 1e prijs en de nummer 2 (MB) uiteraard de 2e prijs

De nummer 1 (MO) wint de 1e prijs, de nummer 2 de 2e prijs en de nummer 3 eindigend legt beslag op de 3e prijs.

Alle anderen in deze combi-competitie verdienen een mooi aandenken.

7 TEAMS IN EEN HALVE COMPETITIE OP VELD 6               (MO/MB)     UITSLAG

10.00-10.12 uur:   Waterland (MO)   – Prakticon                                      –

10.15-10.27 uur:   Pro 33                                  – Almere (MB)                                –

10.30-10.42 uur:   Prakticon                      – LMC Centrum                         –

10.45-10.57 uur:   Waterland (MB)    – Waterland (MO)        –                                                 

11.00-11.12 uur:   Almere (MB)              – Waterland (MB)              –

11.15-11.27 uur:   Waterland (MO)  – Pro 33                                                  –

11.30-11.42 uur:   LMC Centrum         – Almere (MB)                               –

11.45-12.15 uur:   P A U Z E

12.15-12.27 uur:   Almere (MB)          – Waterland (MO)             –

12.30-12.45 uur:   LMC Centrum         – Limes                                                   –

12.45-12.57 uur:   Almere (MB)          – Prakticon                                      –

E I N D E   

LET GOED OP DOCENTEN !!

Deze combi-competitie wordt gespeeld over 2 velden.

De ene keer speelt je team op Veld 5 en de andere keer op veld 6

5 TEAMS IN HALVE COMPETITIE OP VELD 1 / POULE A               (JB)     UITSLAG

10.00-10.12 uur:   LMC Centrum         – Kranenburg 1                              –

10.15-10.27 uur:   Limes                              – Almere                                          –

10.30-10.42 uur:   Wildveld                        – LMC Centrum                        –

10.45-10.57 uur:   Kranenburg 1         – Limes                                                   –

11.00-11.12 uur:   Almere                           – Wildveld                                             –

11.15-11.27 uur:   LMC Centrum         – Limes                                                   –

11.30-11.42 uur:   Wildveld                        – Kranenburg 1                        –

11.45-11.57 uur:   Almere                           – LMC Centrum                        –

12.00-12.12 uur:   Limes                              – Wildveld                                             –

12.15-12.27 uur:   Kranenburg 1         – Almere                                                –

12.30-13.00 uur:   P A U Z E

 

NIEUWE INDELING PLAATSING TEAMS:  OP VELD 1

13.00-13.12 uur:   nr.5 poule A            – nr.5 poule B                                 –

13.15-13.27 uur:   nr.3 poule A            – nr.3 poule B                                 –

13.30-13.42 uur:   nr.1 poule A            – nr.1 poule B                                 –

5 TEAMS IN HALVE COMPETITIE OP VELD 2 / POULE B               (JB)     UITSLAG

10.00-10.12 uur:   Tender                           – Waterland                               –

10.15-10.27 uur:   Kranenburg 2         – Pro 33                                            –

10.30-10.42 uur:   Seyster Coll.           – Tender                                           –

10.45-10.57 uur:   Waterland               – Kranenburg 2                   –

11.00-11.12 uur:   Pro 33                            – Seyster Coll.                –

11.15-11.27 uur:   Tender                           – Kranenburg 2             –

11.30-11.42 uur:   Seyster Coll.           – Waterland                        –

11.45-11.57 uur:   Pro 33                            – Tender                                     –

12.00-12.12 uur:   Kranenburg 2         – Syster Coll.                                   –

12.15-12.27 uur:   Waterland               – Pro 33                                            –

12.30-13.00 uur:   P A U Z E 

NIEUWE INDELING PLAATSING TEAMS:  OP VELD 2

13.00-13.12 uur:   nr.4 poule A            – nr.4 poule B                                 –

13.15-13.27 uur:   nr.2 poule A            – nr.2 poule B                                 –

6 TEAMS IN HALVE COMPETITIE OP VELD 3 / POULE A               (JO)    UITSLAG

10.00-10.12 uur:   Capelle                          – Kranenburg 2                         –

10.15-10.27 uur:   Delfshaven              – Prakticon                                      –

10.30-10.42 uur:   Oostterhout           – Capelle                                               –

10.45-10.57 uur:   Wildveld                        – Delfshaven                            –

11.00-11.12 uur:   Kranenburg 2         – Oostterhout                                –

11.15-11.27 uur:   Prakticon                 – Wildveld                                       –

11.30-11.42 uur:   Delfshaven              – Oostterhout                                –

11.45-11.57 uur:   Capelle                           – Prakticon                                            –

12.00-12.12 uur:   Wildveld                        – Kranenburg 2                        –

12.15-12.27 uur:   Capelle                           – Delfshaven                            –

12.30-12.42 uur:   Kranenburg 2         – Prakticon                                      –

12.45-12.57 uur:   Oostterhout                 – Wildveld                                             –

13.00-13.12 uur:   Delfshaven              – Kranenburg 2                              –

13.15-13.27 uur:   Wildveld                        – Capelle                                          –

13.30-13.42 uur:   Prakticon                 – Oostterhout                                –

FINALE  TUSSEN DE NUMMER 1 VAN POULE A EN NUMMER 1 VAN POULE B

14.00-14.12 uur op VELD 3                                           –                                                         –

 6 TEAMS IN HALVE COMPETITIE OP VELD 4 / POULE B               (JO)    UITSLAG

10.00-10.12 uur:   Limes                             – Waterland                                –

10.15-10.27 uur:   Westland                 – Kranenburg 1                     –

10.30-10.42 uur:   LMC Centrum         – Limes                                               –

10.45-10.57 uur:   Pro 33                              – Westland                                –

11.00-11.12 uur:   Waterland               – LMC Centrum                    –

11.15-11.27 uur:   Kranenburg 1         – Pro 33                                              –

11.30-11.42 uur:   Westland                 – LMC Centrum                    –

11.45-11.57 uur:   Limes                              – Kranenburg 1              –

12.00-12.12 uur:   Pro 33                             – Waterland                    –

12.15-12.27 uur:   Limes                              – Westland                                  –

12.30-12.42 uur:   Waterland               – Kranenburg 1                     –

12.45-12.57 uur:   Pro 33                             – LMC Centrum              –

13.00-13.12 uur:   Westland                 – Waterland                          –

13.15-13.27 uur:   Pro 33                             – Limes                                          –

13.30-13.42 uur:   Kranenburg 1         – LMC Centrum                     –

TROOST-FINALE OM DE 3E PLEK TUSSEN DE NUMMERS 2  VAN BEIDE POULES

14.00-14.12 uur:   op VELD 4                            –                                                          –

 Vragen en/of opmerkingen?Aarzel niet en neem contact met ons op.

GSM: 06-30728528 Hans Nauta | 06-47965085 Theo van Duijn | info@protalents.eu